Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanından İlginç Açıklama: Turizmci Ağlamaz

13 Nisan, 2017 | 13:41

Turizm Bakanından İlginç Açıklama: Turizmci Ağlamaz

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Marmaris’te sezon öncesi turizm sektörü temsilcileriyle buluştu.

Turizm sektörü, son yıllardaki en zor günlerini geçirirken Marmaris’e gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, sektör temsilcilerin görüşlerinin alındığı toplantıda “Turizmci ağlamaz. Çünkü ağlayan işletmelere kimse iyi gözle bakmaz” dedi.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Marmaris’te turizm sektörünün temsilcileriyle bir araya geldi. Turizm sezonu için neler yapılabileceğinin tartışıldığı toplantıda Bakan Avcı’nın ilginç çıkışı dikkat çekti.

İnşallah sizlerin de desteğiyle turizmimizi eski günlerinden de iyi bir duruma getireceğiz” diyen Avcı, “Turizm aynı zamanda bir algı yönetimi sektörüdür. Turizmci ağlamaz. Ağlayan işletmelere kimse iyi gözle bakmaz. Hiçbirimiz, kapısında durmadan şikayet eden dükkan sahibinin dükkanına girmeyiz” ifadelerini kullandı.

Çeşitlilik Artacak

Bakan Nabi Avcı, Türkiye turizminin yıllardır ‘deniz, kum ve güneş’ olarak pazarlandığı belirterek “Bu dar parantezle bile dünyada turizm bakımından ilk 6 ülke arasına girdik. Ancak bundan sonra bu parantezi sağlık, kongre, doğa, spor gibi çeşitlendireceğiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
nabi avcı, Turizm Bakanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları