Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanından İlginç Açıklama: Turizmci Ağlamaz

13 Nisan, 2017 | 13:41

Turizm Bakanından İlginç Açıklama: Turizmci Ağlamaz

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Marmaris’te sezon öncesi turizm sektörü temsilcileriyle buluştu.

Turizm sektörü, son yıllardaki en zor günlerini geçirirken Marmaris’e gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, sektör temsilcilerin görüşlerinin alındığı toplantıda “Turizmci ağlamaz. Çünkü ağlayan işletmelere kimse iyi gözle bakmaz” dedi.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Marmaris’te turizm sektörünün temsilcileriyle bir araya geldi. Turizm sezonu için neler yapılabileceğinin tartışıldığı toplantıda Bakan Avcı’nın ilginç çıkışı dikkat çekti.

İnşallah sizlerin de desteğiyle turizmimizi eski günlerinden de iyi bir duruma getireceğiz” diyen Avcı, “Turizm aynı zamanda bir algı yönetimi sektörüdür. Turizmci ağlamaz. Ağlayan işletmelere kimse iyi gözle bakmaz. Hiçbirimiz, kapısında durmadan şikayet eden dükkan sahibinin dükkanına girmeyiz” ifadelerini kullandı.

Çeşitlilik Artacak

Bakan Nabi Avcı, Türkiye turizminin yıllardır ‘deniz, kum ve güneş’ olarak pazarlandığı belirterek “Bu dar parantezle bile dünyada turizm bakımından ilk 6 ülke arasına girdik. Ancak bundan sonra bu parantezi sağlık, kongre, doğa, spor gibi çeşitlendireceğiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
nabi avcı, Turizm Bakanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları