Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanına yumurtalı protesto

14 Kasım, 2012 | 14:43

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, bir panele katılmak üzere geldiği Bursa Uludağ Üniversite’nde 4 öğrenci tarafından protesto edildi.

Sözlü başlayan protesto, yumurta atılmasıyla devam etti.

‘Kültür Varlıklarının Ortaya Çıkarılması ve Korunmasında Sürdürülebilirlik’ konulu panele katılmak üzere Uludağ Üniversitesi’ne gelen Bakan Günay, Mete Cengiz Kültür Merkezi girişinde protesto edildi. Protestocu 4 öğrenci, içeriye alınmadıklarını iddia ederek bakana sözlü saldırıda bulundu, yumurta attı. Öğrencilerin attığı yumurta bakana isabet etmedi.

Protestocu 4 öğrenci daha sonra güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınarak Nilüfer Polis Merkezi’ne götürüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ Üniversitesi, Ertuğrul Günay, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Mete Cengiz Kültür Merkezi, Nilüfer Polis Merkezi, Turizm Bakanı protesto, Turizm Bakanı saldırı, Turizm Bakanı yumurtalı protesto, Turizm Bakanına yumurtalı protesto,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları