Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanından Rus turistlere çağrı: Türkiye evinizdir

30 Kasım, 2015 | 10:04

Rus turistler Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Rus turistlerin eskiden olduğu gibi güven içinde Türkiye’de tatil yapabileceklerini söyledi.

Mahir Ünal, Rus turistleri Türkiye’ye davet ederek, “Türkiye evinizdir. Türkiye’de daha önce olduğu gibi güvenli bir şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz” dedi.

Memleketi Kahramanmaraş’taki Kitap ve Kültür Fuarı’nı ziyaret eden Mahir Ünal, gazetecilere yaptığı açıklamada “Ben buradan Kültür ve Turizm Bakanı olarak Rusya Federasyonu vatandaşlarına şunu söylemek istiyorum; Türkiye evinizdir ve insanların seyahat özgürlüğü evrensel bir haktır. Bu yüzden Türkiye’de daha önce olduğu gibi güvenli bir şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanı, Mahir Ünal, Mahir Ünal açıklama, Mahir Ünal kimdir, Mahir Ünal turizm, Mahir Ünal turizm bakanı, Rus Turist, Rus turist Türkiye, Rusya Türkiye turizm, Rusya-Türkiye, Turizm, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları