Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanından Rus turistlere çağrı: Türkiye evinizdir

30 Kasım, 2015 | 10:04

Rus turistler Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Rus turistlerin eskiden olduğu gibi güven içinde Türkiye’de tatil yapabileceklerini söyledi.

Mahir Ünal, Rus turistleri Türkiye’ye davet ederek, “Türkiye evinizdir. Türkiye’de daha önce olduğu gibi güvenli bir şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz” dedi.

Memleketi Kahramanmaraş’taki Kitap ve Kültür Fuarı’nı ziyaret eden Mahir Ünal, gazetecilere yaptığı açıklamada “Ben buradan Kültür ve Turizm Bakanı olarak Rusya Federasyonu vatandaşlarına şunu söylemek istiyorum; Türkiye evinizdir ve insanların seyahat özgürlüğü evrensel bir haktır. Bu yüzden Türkiye’de daha önce olduğu gibi güvenli bir şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanı, Mahir Ünal, Mahir Ünal açıklama, Mahir Ünal kimdir, Mahir Ünal turizm, Mahir Ünal turizm bakanı, Rus Turist, Rus turist Türkiye, Rusya Türkiye turizm, Rusya-Türkiye, Turizm, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları