Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy CMO alacaklarını açıkladı!

06 Ekim, 2018 | 11:04

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy CMO alacaklarını açıkladı!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, bakanlığa pazarlama şefi (CMO) alacaklarını açıkladı.

Sabah Gazetesi yazarı Şelale Kadak gazetesinde, Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy’un bakanlığa ilişkin planlamalarını haber yaptı.

“Ersoy, kültür ve turizm alanında işinin ehli, uzman, değerli isimleri ikna ederek bir bir yanına çekiyor.” diye yazan Sabah yazarı Kadak, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un “Een önemli konumuz” ifadelerine yer verirken şu açıklamasını paylaştı:

“Tanıtım en önemli konumuz ve tanıtımın başına bir CMO (Chief Marketing Officer) düşündük. Tabii bu isimler özel sektörde çok büyük paralar kazanıyor ama söz konusu olan Türkiye’nin tanıtımı ve devlette gönüllü çalışmalarını isteyeceğiz”

Türkiye’nin katıldığı turizm fuarı sayısını 150’den 40’a indireceklerini belirten bakan Ersoy, nitelikli turist için fuarların bir anlamı olmadığını ifade ederek, “Fuar en pahalı yatırım. Kaç kişiye ulaşıyor ki? Bir turizmci olarak söyleyeyim, fuarların tanıtıma hiçbir faydası yok. Bakın Berlin Turizm Fuarı’na, hiç TUI katılıyor mu? Doğru bir CMO ve doğru bir altyapı ile doğru hedef kitleye ulaşmanın da mümkün. Gerekiyorsa kanaat önderlerini Türkiye’ye getirip, onlarla tanıtım yapacağız. Yurt dışında konunun uzmanı tüm ajanslarla görüşüyoruz” yorumunda bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chief Marketing Officer, CMO, Kültür ve Turizm Bakanı, Mehmet Ersoy, Şelale Kadak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları