Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar ile buluştu!

19 Eylül, 2018 | 18:43

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar ile buluştu!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, İstanbul’da aralarında Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar’ın da olduğu, sinema ve televizyon dünyasından ünlü isimlerle, sektörün genel sorunları ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

İstanbul’daki ofisinde, Necati Akpınar, Timur Savcı, Muzaffer Yıldırım ile Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’la bir araya gelen Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, sinema ve televizyon dünyasının ünlü isimleriyle, yaklaşık 1 saat görüşme gerçekleştirdi. Yapılan bu görüşmede, sektörün genel sorunları ve yapılabilecekler değerlendirildi.

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar ile buluştu!

Bakan Mehmet Ersoy, sinema sektörünün Türkiye için çok önemli olduğunu vurguladağı bu görüşmede, yapımcılara, oyunculara ve sektörün tüm bileşenlerine bakanlık olarak gerekli desteği vereceklerini ifade etti.

Bakan Ersoy sinemacılarla görüştü

Ersoy ayrıca sadece sinema değil, kültür ve sanat dünyasının diğer tüm alanlarına da gereken hassasiyetin gösterileceğini dile getirdi.

Görüşmeye katılan sinema ile televizyon yapımcıları ise Bakan Mehmet Ersoy’a desteği ve samimi yaklaşımı dolayısıyla teşekkür etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cem Yılmaz, Kültür ve sanat dünyası, Muzaffer Yıldırım, Necati Akpınar, şahan gökbakar, Sinema sektörü, Timur Savcı, Turizm Bakanı Mehmet Ersoy,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları