Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, AKM inşaatının başlayacağı tarihi açıkladı

06 Ağustos, 2018 | 15:10

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, AKM inşaatının başlayacağı tarihi açıkladı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, AKM inşaatının başlayacağı tarihi açıkladı. Bakan Mehmet Ersoy, İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nin (AKM) ihale sürecinin en geç ekim ayında tamamlanacağını ve inşaatın başlayacağını söyledi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nin (AKM) ihale sürecinin en geç ekim ayında tamamlanacağını ve inşaatın başlayacağını açıkladı.

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, AKM inşaatının başlayacağı tarihi açıkladı

İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’ni ziyaret eden bakan Mehmet Ersoy, proje hakkında yetkililerden bilgi aldı.

AKM incelemeleri sırasında Bakan Ersoy’a bakan yardımcıları Nadir Alparslan ve Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun ile Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan de eşlik etti.

AKM inşaatının en geç ekim ayında başlayacağını belirten ve projenin bitiş süresine de değinen Bakan Ersoy, bu sürenin ekim ayı içerisinde ikinci 100 günlük eylem planıyla birlikte açıklanacağını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Haluk Dursun, Ahmet Misbah Demircan, AKM, AKM İnşaatı, Atatürk Kültür Merkezi, Kültür ve Turizm Bakanı, Mehmet Ersoy, Nadir Alparslan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları