Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanı Mahir Ünal açıkladı: Düşürülen uçak turizmi nasıl etkiledi?

01 Aralık, 2015 | 12:19

mahir ünal Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, katıldığı canlı yayında, Suriye sınırında düşürülen Rus uçağı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, NTV canlı yayınında Türkiye-Rusya arasındaki uçak krizinin turizme olan etkilerini ve alınan önlemleri anlattı.

Türk hava sahasını ihlal eden uçağın düşürülmesiyle başlayan krizin, turizme yönelik etkilerini değerlendiren Mahir Ünal, olayın turizm sezonunun sonunda gerçekleşmesini “avantaj” olarak nitelendirdi.

Rus turist sayısındaki azalmanın sadece uçak krizine bağlı olmadığını dile getiren Kültür ve Turizm Bakanı, “Sayıdaki düşüş, son 1.5 yıldan beri Rusya’nın yaşadığı iç ekonomik daralmayla da ilgili. Bu uçağın düşürülmesiyle ilgili değil. Zaten sezonda değiliz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Mahir Ünal, rus uçağı turizm, Rusya, Rusya turizm, Turizm Haberleri, Türkiye Rusya, Türkiye Rusya krizi, Türkiye Rusya turizm, Türkiye Rusya uçak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları