Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanından Kurban Bayramı tatili açıklaması

12 Temmuz, 2016 | 06:48

Kurban Bayramı Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı katıldığı canlı yayında bu sorunun cevabını verdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, NTV canlı yayınında Yağız Şenkal’in sorularını yanıtladı. Turizmde ve Türkiye’nin kültür alanında yaptığı çalışmaları anlatan Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı 2016 yılında Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı konusunda da açıklama yaptı.

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Ramazan Bayramı’nda verilen dokuz günlük tatilde yerli turistin ülke içinde seyahat etme imkanı kazandığını belirten Bakan Nabi Avcı, Kurban Bayramı’nda da muhtemelen 9 gün tatil olacak” ifadelerini kullandı.

Bakan Avcı, “Kurban Bayramı, pazartesi başlıyor, dört gün sürüyor. Cuma günü de birleştirildiği zaman tatil yine dokuz güne çıkıyor. Kurban Bayramı tatili muhtemelen 9 gün olacak” dedi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da yaptığı basın toplantısında kişisel düşüncesi olduğunu ifade ederek Kurban Bayramı’nda da uzun bir tatil olacağını belirtmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kurban Bayramı, Kurban Bayramı ne zaman, Kurban Bayramı Tatili, kurban bayramı tatili kaç gün, Kurban bayramı tatili ne zaman,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları