Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanı Ertuğrul Günay için sıkı koruma

23 Nisan, 2010 | 16:10

Son günlerde siyasilere yumruklu saldırıların artması üzerine Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da koruma önlemlerini sıkılaştırdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Kültür ve Turizm Bakanı’nın Cuma namazı için gittikleri camide yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Ertuğrul Günay ile Melih Gökçek Cuma namazını Ulus Hacı Bayram Veli Camii’nde kıldı. Son zamanlarda siyasetçilerin maruz kaldığı yumruklu saldırılar nedeniyle alarma geçen özel ve resmi korumalar, Günay ve Gökçek’in namaz kıldığı alanı çembere aldı. Korumaların çok dikkatli davranmaları ve kimseyi Günay ve Gökçek’in yanına yaklaştırmamaları dikkat çekti.

Gökçek ve Günay namazın ardından restorasyon çalışması yapılan Hacı Bayram Camii ve çevresini gezdi. Bakan Günay Hacı Bayram Veli Camii çevre düzenlemesi nedeniyle zarar gördüğü iddiaları olan Agustus Tapınağı’nda incelemede bulundu.

Bu sırada korumalar görüntü almaya çalışan basın mensuplarını engelleyerek, restorasyon alanına girmesine izin vermedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara Melih Gökçek, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Hacı Bayram Veli Cami, Ertuğrul Günay Koruma, Hacı Bayram Veli Cami, Melih Gökçek, Melih Gökçek Koruma, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Koruma, Turizm Bakanı Günay,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Yalçın Tan
28 Nisan, 2010

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Kültür ve Turizm Bakanı’nın Cuma namazı için gittikleri camide yoğun güvenlik önlemleri alındı.
Birisi belediye başkanı.Ankara’da kazı alanında oluşan gölete bir çocuğun düşerek boğulmasından tüm dünyanın haberi oldu ama bu başkan güle sırıta benim haberim yok dedi.
Kültür ve Turizm Bakanı Günay da 12 Eylül Darbesi’nin oluşma nedenlerini araştırmadan tek yanlı konuşup duruyor. Uygar insan tek yanli düşüncelerin tutsağı olmaz. Hep vuracak ama dinlemesini bilmeyecek.Böyle aydın insan olunmaz ki….

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Nisan 28th, 2010 at 21:11 Yalçın Tan mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları