Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanı Ersoy ve eşi Uzak Doğu’da!

28 Kasım, 2018 | 12:06

Turizm Bakanı Ersoy ve eşi Uzak Doğu'da!

Turizmde yeni pazarlara açılım stratejisi çerçevesinde Uzak Doğu’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’a bu seyahatinde eşi Pervin Ersoy da eşlik ediyor.

2019’un Uzak Doğu’nun başkenti Japonya‘da ‘Türkiye Kültür Yılı’ olarak ilan edilmesi nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy yeni pazarlara açılım stratejisi çerçevesinde yoğun temaslar yürütüyor.

Turizm Bakanı Ersoy ve eşi Uzak Doğu’da

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet, Uzak Doğu turunun ilk durağı ülke olan Japonya’da önce Arazi, Altyapı, Ulaştırma ve Turizm Bakanı Keiichi İshii’yle bir araya geldi. Mehmet Ersoy bu görüşme sonrası, Türkiye’ye Japonya’dan en fazla turist getiren tur operatörlerinin başında gelen Hankyu Travel Int. ve Japonya Seyahat Acenteleri Birliği (JATA) ile temaslarda bulunarak fikir alışverişi yaptı.

Bakan Ersoy Uzak Doğu seyahatinin ilk ayağını Japonya'da gerçekleştirdi

İki ülke yetkililerinin yaptığı görüşmede karşılıklı yolcu trafiğinin artırılmasına yönelik çalışmalar hakkında bilgi karşılıklı önerilerde bulunuldu.

Bakan Ersoy, Tokyo’daki Türkiye’yi yakından takip eden kalabalık bir gazeteci grubuyla da bir araya gelerek, Türk-Japon dostluğunu, Türkiye’nin yeni turizm stratejisini ve kültür politikalarını tartıştı. Japonya’daki temaslar ardından Bakan Mehmet Ersoy Uzak Doğu seyahatinin ikinci durağı olan Çin’e geçecek.

Pervin Ersoy kimono giydi

Pervin Ersoy kimono giydi

Bakan Mehmet Ersoy’a Uzak Doğu ziyaretinde sivil toplum örgütleriyle birlikte organize ettiği hayır işleriyle tanınan eşi Pervin Ersoy ve Özdoğan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özdoğan’ın eşi Mehtap Özdoğan da eşlik ediyor.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ve Mehtap Özdoğan Tokyo’da Meiji Jingu Tapınağı’nı ziyaret etti. Pervin Ersoy ve Mehtap Özdoğan kimono giydi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Özdoğan, Hankyu Travel Int, Japonya Seyahat Acenteleri Birliği, Japonya seyahati, JATA, Keiichi İshii, Kültür ve Turizm Bakanı, Mehmet Ersoy, Mehtap Özdoğan, Meiji Jingu Tapınağı, Pervin Ersoy, Uzak Doğu seyahati,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları