Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Altyapı Birliği katkı payı ücretleri değişmedi

07 Aralık, 2010 | 19:07

Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği, 2010 yılı dönem sonu meclis toplantısında üyelerden alınacak katılım paylarının değiştirilmemesini kararlaştırdı.

Fethiye Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen meclis toplantısı, Birlik Başkanı Mehmet Üyük başkanlığında gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin okunmasının ardından 2011 yılı mali bütçe görüşüldü. Birliğin 2011 yılı bütçesi 1 milyon 485 bin TL olarak belirlenirken, 2012 yılı bütçesi 1 milyon 566 bin 675,03 TL; 2013 yılı bütçesi ise 1 milyon 652 bin 842,17 TL olarak tespit edildi. 2011 yılı Bütçe Kararnamesi ve Yatırım Programını oy birliği ile kabul eden meclis, birlik için hizmet binası kiralanmasına da oy birliği ile karara bağladı. Meclisin oy birliği ile aldığı bir diğer konu ise Yaka Köyü’nün birliğe üye yapılmasıyla ilgili kararı oldu.

Meclis üyeleri, birlik üyesi turizm belgeli tesisler ve birlik üyesi olmayan ve hizmetten faydalanan tesislerden alınan katılım paylarının 2010 yılı ile aynı olmasına oy birliği ile karar verdi. Görüşmeler esnasında birliğe üye konaklama tesisleri ve deniz turizm tesislerinden alınamayan 2008 ve 2009 aidatları için ödeme çıkartılması, üye olmayan diğer turizm tesisleri ve hizmetten yararlananlara tahakkuk ettirilen 2008–2009 yılları katılım paylarının iptali konusu uzun tartışmalara neden oldu. Uzun süren tartışmaların ardından karara varamayan meclis, konunun hukukçular ve mahalli idarelerden görüş alınarak tekrar değerlendirmek üzere bir sonraki mecliste görüşülmesine karar verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altyapı Birliği, Fethiye Turist, Fethiye Turizm, Fethiye Turizm Altyapı Birliği, Turizm Altyapı Birliği, Turizm Altyapı Birliği katkı payı ücretleri, Turizm Katılım Payı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları