Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turistof Kolomb’a ödül

19 Eylül, 2014 | 13:58

Pegasus Hava Yolları, Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen 26. Kristal Elma’da “Turistof Kolomb ile İstikamet Yurtdışı” kampanyası ile Dijital kategorisinde Hizmet dalında bronz ödül kazandı.

Pegasus Hava Yolları, Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen 26. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Töreni’nde ödüle layık görüldü. Pegasus’un dijital kampanyası “Turistof Kolomb ile İstikamet Yurtdışı” Dijital kategorisinde Hizmet dalında bronz ödül kazandı.

“Turistof Kolomb ile İstikamet Yurtdışı” kampanyası, Pegasus’un 30 ülkeye ulaşan geniş yurtdışı ağını etkileşimli ve keyifli videolarla tanıtıyordu.

Kampanyanın mikrositesini ziyaret eden katılımcıları sitede, gazeteci ve yazar Kaan Sezyum’un canlandırdığı “Turistof Kolomb” karakteri karşılıyordu. Ziyaretçiler, “Turistof Kolomb”un Pegasus’un yurt dışı uçuş noktalarına yönelik sorduğu soruları web kamerası üzerinden kayda alınacak şekilde cevaplayıp yarışmaya katıldı. Yarışmanın kazananları Pegasus’tan yurtdışı uçak bileti ile ödüllendirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kristal Elma, Kristal Elma ödülleri, Kristal Elma pegasus, Pegasus, Pegasus avrupa, Pegasus Bilet, Pegasus Haberleri, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Kampanya, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Ucuz Bilet Kampanyası, Pegasus yurtdışı, Reklamcılar Derneği, Turistof Kolomb, Turistof Kolomb ödül, Turistof Kolomb pegasus,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları