Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turistlerin çantasını çalan hırsızlar yakalandı

11 Ağustos, 2010 | 17:58

Turistlerin çantasını çalan hırsızlar yakalandı

Antalya’da ailesiyle birlikte denize girdiği sırada çantası çalınan Rus turist, zanlıları kısa sürede yakalayan polise teşekkür etti.

Rusya’dan Antalya’ya tatil yapmak için gelen Ivan Baso, İrine Baso, çocukları Dimitri ve Maria Baso ailesi, Konyaaltı Sahili 1 No’lu Beach’te denize girmek istedi. Yanlarında getirdikleri malzemeleri sahile koyarak denize giren aile, bir süre sonra çantalarının 7 kişilik bir grup tarafından çalındığını farketti. Zanlıları kovalamaya başlayan baba Ivan Baso, zanlıları yakalayamayacağını anlayınca takipten vazgeçti. Daha sonra vatandaşlar tarafından olay yerine polis çağrıldı.

Olay yerine sevk edilen polisler vatandaşlardan şüphelilerin eşkal bilgilerini aldıktan sonra diğer ekiplere de bilgi verdi. Polis, denize girmek için sahile gelen Baso ailesini de Bahçelievler Polis Merkezi’ne götürmek için ekip otomobiline bindirdi. Bu sırada baba Ivan Baso, olayı takip eden basın mensuplarına, “Türk basını. Türkiye’ye geldiğim için mutluyum. Burada pasaportum çalındı.” dedi.

Eşkal doğrultusunda Konyaaltı Sahili ve civarda bulunan parklarda zanlıları aramaya başlayan ekipler, şüphelilerin iki grup halinde olay yerinden ayrıldığını tespit etti. Polis, Beach Park güvenlik görevlilerinden de yardım istedi. Beach Park’ta görevli bir güvenlik görevlisi, eşkale uygun 3 zanlıyı yakaladı. Bunun üzerine Baso ailesiyle yüzleştirilen zanları baba Ivan tarafından teşhis edildi. Zanlılarla birlikte çaldıkları pasaport ve diğer eşyalar ele geçirildi.

Kelepçelenerek gözaltına alınan Kadir E., Uğur G. ve Hacı B. ekip otomobiline bindirilerek, Bahçelievler Polis Merkezi’ne götürüldü. Zanlılardan önce polis merkezine gelen Ivan Baso burada, Türk polisine güvendiğini ve onlara teşekkür ettiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Beach Park, Beach Park, Hırsız Yakalandı, Ivan Baso, Kızıldeniz Rus Turist Dalış, Konyaaltı Sahili, Konyaaltı Sahili Haberleri, Rus turist sayısı, Rus Turistller, Turist Hırsızlık, Turistin Çantasını Çalan Hırsız, Turizm Haberleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
kadir.erhan
22 Ocak, 2012

bunu..artıkk..kaldırın…bu..dava..kapandıııııııııııı!!!!!!!!!!!
ben..kadir..erhan..!!!

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 22nd, 2012 at 00:07 kadir.erhan mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları