Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turistleri, kaçak göçmen diye gözaltına aldılar

11 Ağustos, 2011 | 14:41

Edirne’nin Keşan ilçesinde kaçak göçmen diye gözaltına alınan yabancı uyruklu 12 kişinin turist olduğu ortaya çıktı.

Keşan Dörtyol kavşağında denetim yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme İstasyonuna bağlı trafik ekipleri, Tekirdağ’ın Malkara ilçesi istikametinden gelen bir panelvanı durdurdu.

İçinde yabancı uyruklu şahısların olduğunu gören ekipler, durumu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Grup Amirliği ekiplerine bildirdi. Aracın olduğu yere gelen ve yabancı uyrukluları alan KOM ekipleri, bir Türk şoförü de gözaltına aldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan araştırmaların ardından yakalanan yabancı uyruklu 12 kişinin Türkiye’ye turist olarak geldiği ve pasaportlarıyla Türkiye’ye giriş yaptığı tespit edildi.

Gözaltına alınan 12 yabancı uyruklu şahıs ile 1 Türk şoför, daha sonra serbest bırakıldı.
İstanbul’da 5 yıldızlı bir otelde kaldıkları öğrenilen Amerika ile Hindistan uyruklu 12 kişinin, Çanakkale’nin Gelibolu ilçesindeki anıtları gezmeye gittikleri öğrenildi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Edirne Keşan, İlçe Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme İstasyonu, kaçak göçmen, kaçak göçmen turist, kaçak göçmen turizm, Kaçak turistler, Keşan Dörtyol kavşağı, Tekirdağ Malkara ilçesi, Turist, Turistler, Turistler kaçak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları