Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turistler cam sanatını yerinde öğrenecekler

28 Eylül, 2011 | 10:39

Antalya Manavgat ‘ta 10 yıldır cam sanatları ustalığı yapan Ercan Zeytinci turistlere cam sanatını yerinde öğretecek

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 10 yıldır cam sanatları ustalığı yapan Ercan Zeytinci, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na yaptığı tanıtım başvurusuna olumlu cevap aldı. Manavgat Şelalesi ‘nde Türk cam sanatını turistlere tanıtmak için çalışma yaptığını belirten cam ustası Ercan Zeytinci, bu tanıtımları Türkiye’yi adına yapmak için bir yıl önce Kültür ve Turizm Bakanlığı’na başvuruda bulunduğunu kaydetti.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın tanıtımlar için kendisine tanıtım kartı gönderdiğini belirten Zeytinci, Günay’ın kart göndermesinin kendisini duygulandırdığını söyledi.

Zeytinci, “Bakanlığa yaptığım başvurudan olumlu sonuç aldığım için çok mutluyum. Artık bundan sonra cam sanatına yönelik tanıtımlarımı İngilizce ve Almanca dillerinde yapacağım için çok mutluyum. 35 yıldır cam sanatı ile uğraşıyorum. 10 yıldır ise Manavgat’ta çalışıyorum. Aldığım kartla turistlere İngilizce ve Almanca dillerinde anlatım yapacağım. Bakan Günay, gönderdiği tanıtım kartı ile turizmin çok yönlü olduğunu gösterdi. ” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Manavgat, Cam Sanatları, Ercan Zeytinci, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Manavgat, Manavgat şelalesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları