Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turistler de 10 Kasım törenlerine katıldı

10 Kasım, 2009 | 11:51

Turistler de 10 Kasım törenlerine katıldı Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 71. yıldönümünde tüm yurtta törenlerle anıldı.

Nevşehirdeki törenlere ABD’den Kapadokya bölgesini ziyaret amacıyla gelen turistler de katıldı.

Nevşehir’de Atatürk Anıtı’na gelerek, ulu önder Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu saat 09.05’de saygı duruşunda bulunan ABD’nin değişik eyaletlerinden gelen turist grubu, daha sonra Kapadokya bölgesinin değişik merkezlerini ziyaret etmek için tören alanından ayrıldılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
10 Kasım, 10 Kasım Atatürk, 10 Kasım Atatürk'ü Anma, 10 Kasım Etkinlikleri, 10 Kasım Nevşehir Törenler, 10 Kasım Tören Nevşehir, 10 Kasım Törenleri, ABD Turist 10 Kasım Töreni, Atatürk, Mustafa kemal Atatürk, Turistler 10 Kasım Törenleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları