Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turist avcıları kameralardan kaçamadı

16 Kasım, 2009 | 09:54

Turist avcıları kameralardan kaçamadı Taksim’de turist kadınları takip ederek çantalarını çalan 6 küçük kız, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntüledi.

İstanbul’da Taksim ve İstiklal Caddesi’nde yabancı uyruklu kadın turistleri takip ederek çantalarını çaldıkları öne sürülen yaşı küçük 6 kızın görüntüsü, güvenlik kameralarına yansıdı.

Geçen ay büyük bir alışveriş merkezinde meydana gelen ilk olayda, 3 hırsız kızdan ikisi, dalgın dalgın etrafını izleyen ABD’li kadın turisti ellerindeki giysilerle oyalarken, biri el çabukluğuyla çantasını çaldı. Kameraları inceleyen güvenlik timleri, kızlardan birini yakaladı. Suç ortağı iki kız ise kaçtı.

İstiklal Caddesi’ndeki benzer olayda da Rus kadın turisti gözüne kestiren 3 hırsız kız, sandalyeye asılı çantasını el çabukluğuyla çaldı. Polisin önlem aldığı başka mağazada, bir turistin çantasını çalmaya çalışan 3 küçük kız ise yakalandı. Polis, ilk olayla ilgili firari 2 kızı da yakaladı. 6 şüpheliden biri tutuklanırken, 5’i yaşları küçük olduğu gerekçesiyle serbest bırakıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstiklal Caddesi' Hırsızlık, Taksim İstiklal Caddesi, Taksim Otelleri, Taksim Turist, Taksim ve İstiklal Caddesi, Turist İstanbul, Turizm İstanbul,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları