Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TUREB’den Konya Rixos’a ödül

29 Temmuz, 2009 | 10:53

Rixos Konya Konya’nın ilk 5 yıldızlı oteli Rixos’a, Türk Turizmine vermiş olduğu desteklerden dolayı Türkiye Turist Rehberleri Birliğinden “Turizm Konuk Severliği Ödülü”verildi.

TUREB Başkanı Uğur Ayyıldız; Rixos Konya’ya Türkiye’nin en eski yerleşim biriminde, türk konukseverliğini gelenekten günümüze taşıyarak turizm sektöründe konaklamaya verdiği desteklerden ve göstermiş olduğu başarılardan dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.

Ödülü TUREB Yönetim Kurulu adına TUREB Konya Şubesi Başkanı Mehmet Akbulut Rixos Konya Genel Müdürü Cem Bora’ya takdim etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cem Bora, Konya, Konya Rixos, Mehmet Akbulut, Rixos Konya, Sektörel Turizm Haberleri, Tureb, Turizm, Turizm Gazetesi, Türkiye Turist Rehberleri Birliği,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları