Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TURAŞ Otel KATSO’da Kaldı

04 Şubat, 2010 | 13:12

TURAŞ Otel KATSO'da Kaldı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından işletilen TURAŞ Otel yapılan ihale sonucu tekrar Ticaret Odası’nda kaldı.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Öztosun “Kastamonu’ya turizm hizmeti veren TURAŞ’ı tekrar ihale ile aldık” dedi.

Halil Öztosun konuyla ilgli olarak sözlerine şöyle devam etti:” TURAŞ Otel, restaurantı ve otelcilik hizmetleri ile düzgün ve güzel hizmetlere imza atmaktadır. Bunun yanı sıra büyük küçük resmi özel bir çok toplantı TURAŞ’ta yapılmakta. Güvenli nezih bir otelcilik hizmeti vermekteyiz. Damak tadına uygun yemeklerimiz, işinin ehli ustalar tarafından yapılmakta. Bu dönem tadilat onarım ve güzelleştirmelerle hizmetin en güzeli verilecek.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Halil Öztosun, Kastamonu Halil Öztosun, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Öztosun, TURAŞ Otel, TURAŞ Otel Haberleri, TURAŞ Otel Kastamonu, TURAŞ Otel Nerededir,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları