Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tur şirketleri, yılbaşı tur taleplerinden memnun

22 Aralık, 2010 | 12:31

Tur şirketleri, 2011 yılbaşı tur taleplerinin internet üzerinden de arttığını söyledi (22.10.2010) Tur şirketleri, yılbaşı turlarına gösterilen ilgiden bir hayli memnun olduklarını belirtiyor.

Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre, Yılbaşı için yurtiçinde en çok İstanbul, Antalya ve İzmir tercih edilirken; yurtdışında ise Yunanistan, Fransa, İtalya İspanya ve Uzakdoğu ülkeleri rağbet görüyor.

Tur şirketleri paket turlarında yenilik

Tur şirketleri ayrıca yolcularının isteklerine göre farklı paketler de hazırlayabildiklerini belirtirken bu yıl Finlandiya,Tunus, Doha gibi destinasyonlara da ilginin olduğunu vurguluyorlar. Tur şirketleri yılbaşı yada diğer özel günler için yurtiçi ve yurtdışı turlarında her bütçeye uygun alternatiflerle yolcularına hizmet veriyor. Yılbaşında kişiye özel yada grup ile turlar düzenleyen turizm şirketleri geçen yıla oranla bu yıl başı tur taleplerinde %50’lik bir artış olduğuna da belirtiyorlar.

Yılbaşı turlarının bu yıl daha büyük ilgi görmesini memnuniyet verici olarak yorumlayan tur şirketleri, 2011 için daha da umutlu olduklarını belirtiyorlar.

Tur şirketleri internet rezervasyonlarında artış yaşıyor

Tur şirketleri yetkilileri, internetten yapılan rezervasyonların artması ile ilgili endişe duyup duymadıkları konusunda ise; kendilerinin turizm şirketleri olarak insanlara güven verdiklerini, kişilerin internette yapılan rezervasyonlar ile gittikleri ülkede herhangi bir sorunla karşılaştıklarında karşılarında bir muhattap bulamayarak rezervasyonlarında sorunlar yaşadıklarını, bu sebeble tur şirketlerinin öneminin daha da arttığını belirtiyorlar.

Tur şirketleri yolcularına; otel,ulaşım,transfer, araç kiralama,vize gibi birçok hizmeti verirken bir yandan da kişilerin gittikleri ülkede herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında en hızlı şekilde sorunun çözümlenmesinde de garanti veriyorlar.

Kişilerin belli bir bütçe ayırdıktan sonra, huzurlu ve sorunsuz bir tatil geçirmeleri için tur şirketlerinin önemini vurgulayan yetkililer, özellikle bu yılbaşı tatilinin yurt içi ve yurt dışı turlarındaki önemli artışta bir başlangıç olduğunu, şirketler ileriki yıllardan daha da umutlu olduklarını belirtiyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Yılbaşı, Doha, Finlandiya, Tunus, Tur, Tur şirketleri, Tur şirketleri paket turları, Tur şirketleri Yılbaşı, Turizm Acenteleri, Turizm Şirketleri, Turizm Tatil Seyahat, Yılbaşı Turları, Yurtdışı Yılbaşı Turları, Yurtiçi Yılbaşı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları