Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tur midibüsü kaza yaptı

13 Ekim, 2011 | 10:53

Tur Midibüsü kazası sonucu 10 ‘u turist olmak üzere 14 kişi yaralandı.

Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde tur midibüsü ile TIR’ın çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 10’u turist 14 kişi yaralandı.

Saat 16.30 sıralarında Çolaklı Beldesi Süral Kavşağı’nda meydana gelen olayda, Antalya’dan Alanya yönüne seyreden Fatih Yıldız yönetimindeki 42 K 8672 plakalı TIR, iddiaya göre, trafik ışıklarının yanmaması nedeniyle kavşağa kontrolsüz girdi.

Çolaklı Turizm Merkezi’nde aldığı turistleri havalimanına götüren Babür Yıldırım yönetimindeki 07 BVM 77 plakalı tur midibüsü, D-400 Karayolu’na girdiği sıra kavşakta Yıldız’ın kullandığı TIR ile çarpıştı.

Çarpmanın etkisiyle tur midibüsünde bulunan 10 Rus ve Ukraynalı turistin çeşitli yerlerinden yaralandığı öğrenildi. Yaralı turistler, ambulanslarla Side Anadolu Hastanesi’ne götürüldü.

Kazada yaralanan TIR şoförü Fatih Yıldız, midibüs şoförü Babür Yıldırım ile yardımcısı ve bir rehber ise Manavgat Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Tedavileri süren yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çolaklı Beldesi, Çolaklı Beldesi Süral Kavşağı, Fatih Yıldız, Süral Kavşağı, Tır kazası, Tur kaza, Tur midibüsü kaza, Tur midibüsü kaza yaptı, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları