Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılın son günlerine damgasını Tunus Yılbaşı Turları vurdu

26 Aralık, 2012 | 18:30

Tunus Yılbaşı Turları Tunus yılbaşı turları yılın bu son günlerine damgasını vurdu. Vizesiz turlar arasında en çok tercih edilen bölgelerin başında 2013 yılbaşında Tunus geliyor.

Vize işlemleri ile uğraşmak istemeyenler ve son dakikacılar için en iyi alternatifler arasında yer alan Tunus yılbaşı turları yılın bu son günlerinde neredeyse en çok tercih edilen bölgeler arasında.

Tunus turları hem yakın bir destinasyon olmasından dolayı hem de her zevke ve bütçeye uygun konaklama alternatifleri sunmasından dolayı tercih ediliyor.

Tunus Hava Yolları ve Türk Hava Yolları uçuşları ile yaklaşık 2 saatlik mesafedeki Tunus’ ta  deniz kum güneşin tadını çıkarabilir ve ya farklı medeniyetlerin izlerini bıraktığı ülkede kültürel bir tur gerçekleştirebilirsiniz.

Tunus’ ta görülmesi gereken yerlerden bazıları Zeytune Camisi, Sidi Bu Zeyd, Cebre Adası, Hammamet, Açık Pazarlar ve tabi yerel tatlar mutlaka denenmelidir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2013 tunus, 2013 tunus turları, Cebre Adası, Hammamet, Sidi Bu Zeyd, Tunus, Tunus Hava Yolları, Tunus Turları, Tunus yılbaşı, Tunus Yılbaşı Turları, Zeytune Camisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları