Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tunus seferlerinin 30. yılında THY’den konaklama sürprizi!

02 Mart, 2018 | 13:23

THY'den Tunusa özel 30 yıl sürprizi

Türk Hava Yolları (THY), yolcularına büyük bir sürpriz yaptı. Tunus’a yapılan seferlerinin 30. yılında İstanbul’a bu ülkeden uçan transit yolculara ücretsiz konaklama hizmeti vermeye başladı.

Türk Hava Yolları Tunus’a yapılan seferlerinin 30. yılında bu ülkeden İstanbul’a uçan transit yolculara ücretsiz konaklama hizmeti sunmaya başladı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan THY Tunus Müdürü Okan Uluocak, 121 ülke ve 301 noktaya uçuş sağlayan Türk Hava Yolları’nın Tunus seferlerinin 1988 yılında başladığını ve bu ülkeye günde iki sefer düzenlediğini söyleyerek, “Geçtiğimiz sene 200 bin civarında yolcu sayısına ulaştık. Seferlerimizin başlangıcının 30. yılını kutlamaktayız. 10 yıllardır Tunuslu yolcularımızın THY’ye gösterdikleri güzel ev sahipliğine, İstanbul’da bir gece otelde ücretsiz misafir ederek onlara teşekkür etmek istiyoruz.” diye konuştu.

THY’den Tunus seferlerinin 30. yılında konaklama jesti

Tunus’tan gelen yolcuların aktarmalı şekildeki uçuşlarında İstanbul’da 20 saatten daha çok kalmaları halinde şehrin tarihi yarım ada çevresindeki 4 veya 5 yıldızlı otellerinde bir gece ücretsiz şekilde konuk ettiklerini belirten Okan Uluocak, eğer yolcular burada daha fazla kalmak isterse, anlaşmalı oldukları indirimli fiyat üzerinden konaklamalarını uzatabileceklerini sözlerine ekledi.

Söz konusu kampanyaya şubat ayında başladıklarını ifade eden THY Tunus Müdürü Uluocak, “Tunus seferlerindeki yolcu adedini bu sene % 10 arttırmayı hedeflemekteyiz. ancak bunu rakamsal bir artış olarak değil de iki ülke arasındaki mevcut gönül bağlarını kuvvetlendirmek için de arzuluyoruz. Yalnızca Türkiye’ye değil, Tunus’a gelen yolcu sayısını da çoğaltarak Tunus’un turizmine, kültür alışverişine katkı sağlamak amacındayız.” dedi.

THY olarak başlattıkları misafirperverlik uygulamasını Tunus medyasının davetli olduğu bir organizasyonla burada birlikte çalıştıkları kuruluşlarla paylaştıklarını belirten Okan Uluocak, Tunusluların da olaya gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını sözlerine ekledi.

THY’ye Güney Avrupa’nın en iyi havayolu ödülü

Geçtiğimiz sene yolcu sayısını % 9 artırarak 68 milyona çıkarmayı başaran THY, Skytrax’ın yaptığı değerlendirmeye göre 9. defa “Güney Avrupa’nın en iyi havayolu” ödülüne layık görüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güney Avrupa'nın en iyi havayolu, Skytrax, THY Tunus konuklama sürprizi, THY Tunus Müdürü Okan Uluocak, Tunus seferleri 30. yılı, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları