Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tunel Residence açıldı

25 Temmuz, 2009 | 14:17

Tunel Residence Yerli ve yabancı iş insanlarına ve turistik amaçlı seyahat edenlere yönelik beş yıldızlı Tunel Residence hizmete başladı.

Beyoğlu’nun ilk lüks Residence’ının Genel Müdürü Murat Köni, “Biz konuklarımıza; ferah, geniş yaşam alanları ve uzun dönem kalanlar için tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir mekan sunuyoruz. Süitlerimizde ankastre sistemlerin yerleştirildiği tam donanımlı mutfağımız mevcut. Talep edildiği takdirde odasında çalışma yapmak isteyen iş insanları için faks, fotokopi ve printer yerleştiriyoruz. İstenirse ücretli olarak sekreter, tercüman, araçlı şöför gibi hizmetleri de sağlıyoruz” dedi.

Haliç manzaralı süitleriyle Tunel Residence; eğlence ve sanat merkezi Beyoğlu, Taksim, Galata’ya bir adım uzaklıkta ve Atatürk Kültür Merkezi’ne yakınlığıyla da avantajlı bir konumda. (Gazeteport)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Kültür Merkezi, Beyoğlu, Galata, İstanbul, Murat Köni, Sektörel Turizm Haberleri, Taksim, Tunel Residence, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları