Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tunel Residence açıldı

25 Temmuz, 2009 | 14:17

Tunel Residence Yerli ve yabancı iş insanlarına ve turistik amaçlı seyahat edenlere yönelik beş yıldızlı Tunel Residence hizmete başladı.

Beyoğlu’nun ilk lüks Residence’ının Genel Müdürü Murat Köni, “Biz konuklarımıza; ferah, geniş yaşam alanları ve uzun dönem kalanlar için tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir mekan sunuyoruz. Süitlerimizde ankastre sistemlerin yerleştirildiği tam donanımlı mutfağımız mevcut. Talep edildiği takdirde odasında çalışma yapmak isteyen iş insanları için faks, fotokopi ve printer yerleştiriyoruz. İstenirse ücretli olarak sekreter, tercüman, araçlı şöför gibi hizmetleri de sağlıyoruz” dedi.

Haliç manzaralı süitleriyle Tunel Residence; eğlence ve sanat merkezi Beyoğlu, Taksim, Galata’ya bir adım uzaklıkta ve Atatürk Kültür Merkezi’ne yakınlığıyla da avantajlı bir konumda. (Gazeteport)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Kültür Merkezi, Beyoğlu, Galata, İstanbul, Murat Köni, Sektörel Turizm Haberleri, Taksim, Tunel Residence, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları