Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tüm Uçuşlarını Durduran Borajet’ten İlk Açıklama

24 Nisan, 2017 | 12:10

Tüm Uçuşlarını Durduran Borajet’ten İlk Açıklama

Borajet’ten tüm uçuşlarını durdurma kararına ilişkin ilk açıklama geldi.

Borajet, bugün itibariyle uçuşlarına ara verdiğini açıkladı. İflas noktasına geldiği iddia edilen hava yolu şirketinden konuya ilişkin ilk açıklama geldi.

SBK Holding bünyesine devredilen Borajet Havayolları’nın 3. Havalimanı’nda çok daha güçlü olarak hizmet verme hazırlığında olduğunun belirtildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Borajet HavaYolları, yeniden yapılanma ve güçlenme çalışmaları neticesinde filosunda aktif olarak bulunan 10 adet uçağın 6’sının teknik arıza ve parça eksikliğinden dolayı uzun süredir yerde kalması sebebiyle oluşan teknik sorunların giderilerek uçulabilir duruma gelmesi uzun süre alacağından dolayı, müşteri mağduriyeti ve ticari itibar göz önüne alınarak filonun yenilenip yeni uçuş rotalarının ve planlamaların yapılması için uçuşlarına geçici bir süre ara vermiştir”

Satılan Biletler Ne Olacak?

Firmadan yapılan açıklamaya göre, satışı yapılan 30 bin kadar biletle ilgili mağduriyet oluşmaması için THY ile görüşüldüğü vurgulandı. Açıklamada müşterilerin bu biletleri THY uçuşlarında kullanılabileceği kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Borajet Havayolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları