Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tüm dünya futbol yolcusu

03 Haziran, 2014 | 12:22

Kupa heyecanı dünyayı sardı, bu yaz her ülkeden futbolsever gözünü Brezilya’ya çevirdi.

Bu yaz her ülkeden futbol tutkunu, kupa heyecanını yerinde yaşamak için Brezilya’nın yolunu tutuyor. Skyscanner, futbol heyecanını yerinde yaşamak isteyen ve rotayı kupaya çeviren ülkeleri araştırdı.

11 Haziran- 14 Temmuz tarihleri arasında futbol tutkusunun yaşanacağı Brezilya’ya yapılan uçak bileti aramaları geçtiğimiz yılla karşılaştırıldığında, bu sene Brezilya’ya uçak bileti aramalarında en çok artış görülen ülke %810’la Japonya oldu.

ABD, Rusya, Avustralya ve Arjantin’den ise 2013’e oranla Brezilya 4 katın üzerinde daha fazla arandı. Türkiye ise kupaya katılmamasına rağmen, %126’lık bir artışla kupaya ilgi gösteren ülkeler arasında yer aldı.

En İyimserler Brezilya, İngiltere ve Fransa

Kupanın favorisi gösterilen ülkelerin final oynayacaklarına dair kendilerine güvenleri tam. Final maçları dönemi için en çok uçak bileti arayan ülkelerin ev sahibi Brezilya, İngiltere ve Almanya olarak sıralanması, bu ülkelerin final umutlarının yüksek olduğunu gösteriyor.

Brezilya’ya Uçak Bileti Aramalarında Artış Görülen Ülkeler

1. Japonya % 810

2. Kanada %494

3. ABD % 387

4. Rusya % 379

5. Avustralya %351

6. İngiltere %190

7. Almanya %149

8. Fransa %146

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 dünya kupası, 2014 FIFA Dünya Kupası, ABD, Avustralya, Brezilya, Brezilya 2014, Brezilya Dünya Kupası, Brezilya haberleri, Brezilya turları, Brezilya uçak bileti, dünya kupası maçları, Dünya Kupası maçları hangi kanalda, İngiltere, İngiltere dünya kupası, Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları