Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tüm dünya futbol yolcusu

03 Haziran, 2014 | 12:22

Kupa heyecanı dünyayı sardı, bu yaz her ülkeden futbolsever gözünü Brezilya’ya çevirdi.

Bu yaz her ülkeden futbol tutkunu, kupa heyecanını yerinde yaşamak için Brezilya’nın yolunu tutuyor. Skyscanner, futbol heyecanını yerinde yaşamak isteyen ve rotayı kupaya çeviren ülkeleri araştırdı.

11 Haziran- 14 Temmuz tarihleri arasında futbol tutkusunun yaşanacağı Brezilya’ya yapılan uçak bileti aramaları geçtiğimiz yılla karşılaştırıldığında, bu sene Brezilya’ya uçak bileti aramalarında en çok artış görülen ülke %810’la Japonya oldu.

ABD, Rusya, Avustralya ve Arjantin’den ise 2013’e oranla Brezilya 4 katın üzerinde daha fazla arandı. Türkiye ise kupaya katılmamasına rağmen, %126’lık bir artışla kupaya ilgi gösteren ülkeler arasında yer aldı.

En İyimserler Brezilya, İngiltere ve Fransa

Kupanın favorisi gösterilen ülkelerin final oynayacaklarına dair kendilerine güvenleri tam. Final maçları dönemi için en çok uçak bileti arayan ülkelerin ev sahibi Brezilya, İngiltere ve Almanya olarak sıralanması, bu ülkelerin final umutlarının yüksek olduğunu gösteriyor.

Brezilya’ya Uçak Bileti Aramalarında Artış Görülen Ülkeler

1. Japonya % 810

2. Kanada %494

3. ABD % 387

4. Rusya % 379

5. Avustralya %351

6. İngiltere %190

7. Almanya %149

8. Fransa %146

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 dünya kupası, 2014 FIFA Dünya Kupası, ABD, Avustralya, Brezilya, Brezilya 2014, Brezilya Dünya Kupası, Brezilya haberleri, Brezilya turları, Brezilya uçak bileti, dünya kupası maçları, Dünya Kupası maçları hangi kanalda, İngiltere, İngiltere dünya kupası, Rusya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları