Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TUI CEO’su Joussen; ‘ Tehlike Çok Abartılıyor’

25 Mart, 2017 | 09:02
TUI Ceo'su Friederich Joussen

TUI Ceo’su Friedrich Joussen açıklaması

 

TUI CEO’su Friedrich Joussen Türkiye ile ilgili konuştu; “Türkiye İle ilgili Tehlike Çok Abartılıyor”

TUI CEO’su Friedrich Joussen, Almanya’nın en yüksek tirajlı “Bildzeitung” gazetesine konuştu; ” Terörün Asıl Hedefin Tatil Destinasyonu Olmadığını Vurguladı.”

TUI CEO’su Friedrich Joussen, “Bild Deutschland” ile yaptığı kısa söyleşi de tatil yapmanın 2017’de güvenli olup olmadığı sorusuna, cevap olarak;

TUI CEO’SU Friedrich Joussen; “TUI’nin toplam 100 farklı ülkede faaliyet göstererek oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Berlin de gerçekleşen  suikastın bize gösterdiği gibi dünyanın hiçbir yerinde güvenin %100 olduğu bir yer yoktur.

Türkiye’de tatil yapanların korkmaları gerekip gerekmediği sorusu sorulduğunda ise;

Joussen, ” Yapılan suikastların ve karışıklıkların resimleri elbette insanları korkutuyor, fakat gerçekten var olan tehlike abartılıyor. İstatistikler, Türkiye tatilinin en tehlikeli boyutunun evden havalimanında yapılan araba yolculuğunun olduğunu gösteriyor. Kaldı ki terör Berlin’de ve Paris’te de mevcut, terörün en önemli hedefi tatil yöreleri değil.” olarak cevapladı. Joussen demecinde, Türkiye’nin fiyat – performans açısından çok avantajlı olduğunu ama şu anda herkesin İspanya‘ya gitmek istediğini ve pahalı olduğunu, buna karşı Türkiye’deki bir beş yıldızlı otelde İspanya’nın yarı fiyatına muhteşem bir tatil yapabileceklerini dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bild Deutschland, TUI CEO Friederich Joussen, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları