Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TUI Almanya Sözcüsü; “Türkiye Satışları Artmaya Başladı”

14 Temmuz, 2017 | 12:00

TUI Sözcüsü Anja Braun

 

Almanya’da “Heilbronner Stimme” gazetesine verdiği röportajda TUI Almanya sözcüsü Anja Braun’a göre, TUI’nin Türkiye satışları yeniden artmaya başladı

TUI Almanya Sözcüsü; “Türkiye Satışları Artmaya Başladı”

TUI Almanya sözcüsü Anja Braun ,”Heilbronner Stimme” gazetesine verdiği röportajda, başarısız girişimin üzerinden neredeyse tam bir yıl geçtikten sonra Türkiye, tüm siyasi gerginliklere rağmen Alman tatilcilerin en sevdikleri ülkelerin arasında kalmayı başardı.

“Türkiye’deki Alman turistlerin sayısı önceki yıllara göre hala belirgin bir şekilde düşük olduğu halde şu anda özelikle kısa vadeli satışlarda yaz mevsimi için bir iyileşme görmekteyiz.” diyen Braun, bunun için verilen uygun fiyatların da bir etken odluğunu vurguladı. ve “önümüzdeki yılda bu olumlu artışın devam edeceğini bekliyoruz” dedi.

Şu anda kaydedilen artışa göre Türkiye, TUI´nin Almanya´daki satışlarına göre eskiden elde ettiği ikinci en çok saten ülke konumundan beşinci sıraya düştü. 2015 yılında İspanya´dan sonra en çok tatil paketi satılan ülke olan Türkiye, Braun´a göre bu yıl İspanya, Yunanistan, Almanya ve İtalya´dan sonra beşinci sırada.

TUI Almanya sözcüsü Braun´a göre bu yazın en kazançlı ülkeler Yunanistan ile İtalya. TUI´deki satışları yüzde 20 oranında artan Yunanistan, adeta uçmakta, buna karşın İtalya yüzde yedi oranında bir artışla daha az başarılı görünüyor. Bu iki şanslı ülkenin yanısıra Mısır ve Tunus da yeniden artış göstermeye başladı.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anja Braun, Tui, Türkiye,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları