Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tuğçe Kazaz Milano’ya yerleşiyor

02 Ekim, 2009 | 13:56

Tuğçe Kazaz Başarılı manken Tuğçe Kazaz, 23 –30 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Milano Moda Haftası’nda ünlü modacıların giysilerini sunduktan sonra önemli bir karar aldı.

Emporio Armani ile üçüncü kez bir araya gelen Kazaz, Luciano Soprani ve Mariella Burani defilelerinde de görev aldı.

Milano’da uzun yıllardır moda sektöründe çalışan başarılı Türk iş adamı Hakan Baykam’ın danışmanlığında ve yine Milano’nun en köklü model ajanslarından Fashion Manegement ile işbirliği yapan model Tuğçe Kazaz bir süre Milano’da yaşayıp Avrupa’daki çalışmalarını buradan yürütmeye karar verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fashion Manegement, Hakan Baykan, Luciano Soprani, Magazin, Magazin Gazetesi, Magazin Haberleri, Mariella Burani, Milano, Milano Moda Haftası, Milano otelleri, Milano Tatil, Milano Tatili, Milano Tuğçe Kazaz, Milano tur, Milano turları, Milano Turu, Tuğçe Kazaz, Tuğçe Kazaz Milano,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları