Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Trump Yeni Zincir Otel Kuruyor; American Idea

12 Haziran, 2017 | 09:30
Trump Group American Idea Hotel

Trump Group American Idea Hotel

 

Trump Ailesi Yeni Zincir Otel Kurmaya Hazırlanıyor

Trump ailesine ait olan bir otelde konaklamak bir çok kişi için pahalı bir zevk olarak görülmekteydi. Ama yakın zamanda, bu kuralın değişeceği sinyalleri ABD Başkanının ailesine ait olan ilk orta sınıf oteli açarak değiştirecekler. Trump grubu tarafından verilen bilgilere göre adı “American Idea” olan yeni otel zincirinin  ilk otelleri Mississppi Eyaletinde açılacağı belirtildi. Bu tarz otel açma fikri Donald Trump’ın seçim kampanyası sırasında yapılan seyahatlerde Donald Trump Junior ve kardeşi Eric arasında ortaya çıktığı öğrenildi.

Chawla Otellerinin bir franchise’i olarak işletilmesi planlanan American Idea otellerinin ilki yedi ay sonra açılarak özellikle iş seyahati yapan iş adamlarına hizmet vereceği açıklandı.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Başkanı, American Idea, Donald Trump, Trump Ailesi, Trump Grup,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları