Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Trump Yeni Zincir Otel Kuruyor; American Idea

12 Haziran, 2017 | 09:30
Trump Group American Idea Hotel

Trump Group American Idea Hotel

 

Trump Ailesi Yeni Zincir Otel Kurmaya Hazırlanıyor

Trump ailesine ait olan bir otelde konaklamak bir çok kişi için pahalı bir zevk olarak görülmekteydi. Ama yakın zamanda, bu kuralın değişeceği sinyalleri ABD Başkanının ailesine ait olan ilk orta sınıf oteli açarak değiştirecekler. Trump grubu tarafından verilen bilgilere göre adı “American Idea” olan yeni otel zincirinin  ilk otelleri Mississppi Eyaletinde açılacağı belirtildi. Bu tarz otel açma fikri Donald Trump’ın seçim kampanyası sırasında yapılan seyahatlerde Donald Trump Junior ve kardeşi Eric arasında ortaya çıktığı öğrenildi.

Chawla Otellerinin bir franchise’i olarak işletilmesi planlanan American Idea otellerinin ilki yedi ay sonra açılarak özellikle iş seyahati yapan iş adamlarına hizmet vereceği açıklandı.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Başkanı, American Idea, Donald Trump, Trump Ailesi, Trump Grup,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları