Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Trump, ABD İle Küba Arasındaki Normalleşme Sürecini Durdurdu

16 Haziran, 2017 | 23:59
Donald Trump Küba ve ABD

Donald Trump Küba ve ABD

 

Obama ile 2015 yılında Küba‘ya uyguladığı ambargoyu kaldıran ABD, Küba ile ilişkilerinde “normalleşme sürecine” girmişti. Bugün Trump ABD ile Küba arasındaki normalleşme sürecini durdurdu.

Trump Basın Toplantısında ABD ile Küba Arasındaki Normalleşme Sürecini İptal Ettiğini Açıkladı

ABD Başkanı Donald Trump Miami’de düzenlenen basın toplantısında, Kübalı – Amerikalıların” Castro rejiminin gerçek ve gaddar yüzüyle ilgili anlatacak acılı ancak önemli bir hikayeleri olduğunu” belirtti ve şöyle devam etti;

” Yatırım ve turizmden elde edilen kar doğrudan orduya gidiyor. ABD dolarının Küba vatandaşlarından faydalanan ve onları taciz eden bir askeri yönetimi desteklemesini istemiyoruz.”  Trump ayrıca iki ülke arasındaki ticari ilişkilerle ilgili olarak da ” Amerikan dolarlarının Castro rejiminin ana kaynağı olan askeri ve istihbarat birimlerine akmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz.” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Donald Trump, Küba, Normalleşme Süreci,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları