Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tropik Restaurant’ta turistlerin balık tutma keyfi

09 Temmuz, 2014 | 12:18

Antalya’nın Kemer İlçesinde yer alan ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Ulupınar bölgesinde turistler derede balık avına çıkıyor.

Bölgeye gelen yerli yabancı çok sayıda turist tesis tarafından kiralanan olta takımı ve yemlerle gün boyu balık tutma heyecanını yaşıyorlar. Konukların bu özel zevki yaşayabilmeleri için özel olarak dereye alabalıklar salınırken, özellikle Ruslar bu keyfi yaşamak için dere kenarlarını dolduruyorlar.

Ulupınar Tropik Restaurant Sahibi Muhammet Akkele ” Ulupınar gerek doğal güzellikleri gerekse de farklı tatları ile gelen konuklara unutulmaz anlar yaşatıyor. Tropik Restaurantımızın en önemli tatları arasında yer alan Alabalık ise misafirlerimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu arada gelen konuklarımıza balık tutma turları düzenliyoruz. Onlar hem balıklarını yakalıyorlar, hem de yakaladıkları balıkları taze taze yeme şansı buluyorlar” dedi.

Halil ÖNCÜ ( KEMER )

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Turizm, Antalya Turizm Haberleri, Kemer, Kemer Antalya, Kemer turizm, Tropik Restaurant, Turizm Haberleri, Ulupınar, Ulupınar Antalya, Ulupınar Tropik Restaurant, Ulupınar turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları