Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tropik adalar balayı çiftlerinin gözdesi

17 Nisan, 2010 | 13:17

Yaz sezonun gelmesiyle evlilik hazırları yapan çiftlerin balayı seçimlerini en çok tropik adalar oluşturuyor.

Her çiftin rüyasıdır evlendiklerinde güzel bir balayı mekanında tatil yapmak ve unutulmaz anlar yaşamak. Tropik adalar; iklimi, denizi, doğası ile balayı çiftlerinin ilk tercihlerinden.

Tropik adalar içinde en çok tercih edilenler ise Samui, Maldivler, Bali, Phuket ve Seyşeller.

Bu tropik adaların içinde balayı çiftlerinin bir numaralı tercihi olan Samui, popülerliğini gün geçtikçe daha da artırıyor. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Samui adası, lüx otellin yanı sıra doğa aktiviteleri ile ön plana çıkıyor. Tayland’ın 3. büyük adası olan Samui’de, fil ve jip safarileri, maymun timsah çiftlikleri, yat turları,tarihi mekanlar gibi bir çok alternatif mevcut.

Samui adasının en güzel sahilleri ise Chaweng ve Lamai Beach deniz kıyıları. Özellikle Chaweng çoğunlukla gençlerin tercih ettiği ve sabaha kadar yüksek volümlü müziklerin çalındığı eğlence yerlerinin başında geliyor.

Lamai ise bembeyaz sahil ve büyüleyici günbatımı manzaralarıyla unutulmaz anlar yaşayacağınız harika bir yer. Bu sahillerde birbirinden güzel restoranlarda kokteyler ve deniz ürünleriyle harika lezzetler tadarak eşinizle romantik akşam yemeklerine çıkabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adalar Balayı, Balayı Adaları, Balayı Tatili, Koh Samui, Koh Samui Balayı, Lamai Beach, Samui Adası Balayı, Samui Balayı, Samui Chaweng, Samui Denizi, Tropik Adalar, Tropik Adalar Balayı, Tropik adalar Balayı Tatili, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları