Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tripoli Havalimanı inşaatında çalışan türkler de döndü / Turizm Haberleri

23 Şubat, 2011 | 13:16

Tripoli Havalimanı inşaatında çalışan türkler de döndü / Turizm Haberleri

Libya’da yeni Tripoli Havalimanı inşaatında çalışan 250 Türk vatandaşı, Tunus Havayolları’ndan kiralanan uçakla İstanbul’a getirildi.

Libya’da istikrar sağlanıncaya kadar bu ülkeden ayrılan TAV İnşaat firmasının çalışanları, sabaha karşı Tunus üzerinden Atatürk Havalimanı’na ulaştı. Çalışanlara, TAV Holding CEO’su Sani Şener de yolculuk sırasında eşlik etti.

Bir buçuk milyar Euro bedelle inşa edilen 20 milyon yolcu kapasiteli yeni Tripoli Havalimanı’nın yapım projesinde 250’si Türk vatandaşı olmak üzere 3 bin civarında Taylandlı ve Vietnamlı görev yapıyordu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Libya çalışan Türkler, Libya Tripoli havayolları, TAV Holding CEO, Tripoli Havalimanı, Tunus Havayolları, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları