Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tripadvisor, Yemek Siparişi Almaya Başlıyor

29 Mayıs, 2017 | 07:39
Tripadvisor Yemek Siparişi

Tripadvisor Yemek Siparişi

 

Online Otel Arama Ve Rezervasyon Portalı Tripadvisor, Artık Yemek Siparişi Almaya Başlıyor

İnternette yayın hayatına turistler için oteller ve mekanlar hakkında bilgi, ziyaretçilerin yorumlarını ve tavsiyelerini yayınlayan bir online portalıyken, bünyesine otel rezervasyonu, uçak bileti satışı da ekleyen Tripadvisor, artık restoranlardan eve sipariş de alacak.

Yeni yemek siparişi sistemi Tripadvisor’daki tüm restoranlar içn geçerli olmayacak. Sadece Grubhub ile anlaşmalı olan restoranlardan sipariş verilenbilecek. Tripadvisor’ın bu hizmeti ABD’de denemesinin ardından başka ülkelerde Grubhub veya rakip online sipariş servisleri ile benzer uygulamalara gitmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gruphub, TripAdvisor, Yemek Siparişi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları