Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TripAdvisor Dünya’nın En İyi Tatil Destinasyonu Bali Seçildi

25 Nisan, 2017 | 11:58
Bali TripAdvisor

Bali TripAdvisor

 

Dünyanın En Büyük Online Seyahat Platformu TripAdvisor “Dünyanın En İyi Tatil Destinasyonunu” Seçti; Bali

Seyahat Platformu olan TripAdvisor “Top 10 Travelers Choices Destinations” listesini yayınladı ve seyahat sevenlerin en çok tercih ettiği en popüler destinasyon sıralaması geçen hafta açıklandı. TripAdvisor’un her sene düzenlediği “Dünyanın En İyi Tatil Destinasyonu” bu sene Bali oldu.

TripAdvisor ‘ın Asya Pasifik sorumlusu Sarah Mathews “Dünya’nın En İyi Destinasyonu” ödülünü, geçen perşembe Bali’de olan Seminyak Beach Resort & Spa’da düzenlenen tören ile, Bali Ekonomik ve Kalkınma Bakan Yardımcısı Dewa Putu Sunartha’ya takdim etti.

Törene katılan Turizm Bakanlığı kaynak geliştirme müdür yardımcısı Gede Pitana, “Bu ödül Bali ve Endonezya’nın hedefleri doğrultusunda daha fazla turist çekmek  ve 2019 yılındaki hedefimiz olan 20 milyon turisti ülkemizde ağırlamak için önemli” dedi.

 

TripAdvisor Asya Pasifik Sorumlusu Sarah Mathews; ” Bali Büyük Bir Destinasyon”

TripAdvisor Asya Pasifik Sorumlusu Sarah Mathews, ” Bali’nin mutfak, kültür, doğası ile turistlere en iyi deneyimleri sunan büyük bir destinasyondur” dedi. Mathews, ayrıca Bali’nin, listede dünyanın her yerinden  419 turistik bölgenin en üstünde yer aldığını belirtti.

Bali; “Doğası, Kültürü ve Mutfağı” Endonezya’nın Balayı Merkezi

Bali, son yıllarda artış gösteren turizm ilgisinin asıl kaynağı doğası, kültürü ve kendine has olan mutfağıdır. Balayı çiftlerinin de tercihleri arasında yer alan Bali’nin Asya’da olması bir çok turiste uzak görünse de, aslında bir çok seyahat acentesi birden fazla avantajlı tercihler ile Bali turlarını düşünenlere imkan sunmakta. Özellikle, dünya’da bir çok destinasyon da en düşük fiyat garantisi veren (WTS) World Travel Service bu tarz acentelerin başında gelmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, Dünyanın En İyi Tatil Destinasyonu, Sarah Mathews, TripAdvisor, WTS,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları