Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TravelExpo Ankara Fuarı Nisan ayında kapılarını açıyor

19 Ocak, 2016 | 16:08

TravelExpo Ankara Fuarı TravelExpo Ankara Fuarı, kapılarını Nisan ayında ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayı’nda ziyaretçilerine açıyor.

Atis Fuarcılık tarafından organize edilen TravelExpo Ankara direkt satış fuarı, 21-24 Nisan 2016 tarihlerinde ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayında düzenlenecek.

TravelExpo kapsamında turizm işletmeleri, seyahat acentaları, kampingler, ulaşım şirketleri ve sektörün tüm aktörlerinin Ankara’da bir araya gelmesi planlanıyor.

Seyahat planlamak isteyenlerin uygun fiyat ve kalitede ulaşım, konaklama imkânları, gidilecek gezilecek yerler hakkında bilgi alacağı ve planlarını buna göre oluşturacağı alternatif tatil seçeneklerinin de nihai tüketiciye sunulacağı müşteri hedefli bu fuar, önümüzdeki yıllardan itibaren uluslararası fuar listelerinde yer alarak tamamen insanların tatil ve seyahat planlamalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

TravelExpo Ankara 2016 fuarının alt teması Termal Turizm olarak planlandı. Fuar esnasında turizm ile ilgili konularda konferans, çalıştay ve etkinlikler de düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ATO Congresium, ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayı, direkt satış fuarı, Termal Turizm, TravelExpo, TravelExpo Ankara Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları