Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı & Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi başlıyor

08 Aralık, 2015 | 09:24

Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı & Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi, 10 Aralık Perşembe günü başlıyor.

10 – 13 Aralık 2015 tarihleri arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) ve TÜRSAB Fuarcılık ortaklığıyla düzenlenecek olan Travel Turkey İzmir Fuarı’nda, 1.000’den fazla katılımcı ve 30 ülkenin turizm profesyoneli İzmir’de buluşacak.

Partner ilin Adana, partner ülkenin Kosova olarak yer alacağı fuarın açılış töreni, 10 Aralık 2015 Perşembe günü, saat 11.00’da D Holü Oditoryum’da gerçekleştirilecek. Aynı gün saat 15.00’da Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi açılışının da gerçekleştirileceği Travel Turkey İzmir, bu yıl ilk kez bir kongreye ev sahipliği yapıyor.

Rekor Katılım

Her yıl katılımcı sayısını katlayarak artıran Travel Turkey İzmir – 9. Turizm Fuar ve Kongresi bu yıl 31 ülke ve 55 destinasyon olmak üzere 1.000’den fazla firmanın katılımıyla rekor düzeye ulaştı. Bu yıl ilk kez Fuar İzmir’de düzenlenecek olan Travel Turkey İzmir Fuarı, geçtiğimiz yıla göre metrajını ikiye katladı. Geçen yıl net 10 bin metrekare alanda organize edilen fuar, bu yıl net olarak 20 bin metrekare alanda düzenleniyor.

13 Aralık 2015 Pazar günü sona erecek fuarda, Türkiye’nin yanı sıra ABD, Almanya, Arjantin, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çin, Fas, Fransa, Gana, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Hong Kong, İran, İsrail, İspanya, İtalya, Karadağ, Kosova, Namibya, Özbekistan, Polonya, Portekiz, Rusya, Sırbistan, Sri Lanka, Venezuela, Yunanistan, Zambiya, Zimbabwe’in çeşitli turizm firma ve kuruluşları katılımcı olarak tanıtım yapacak.

Travel Turkey İzmir bu yıl da çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Dünyanın En Büyük Müzesi Türkiye Sergisi, Adana Fotoğrafları Sergisi, Halil Tuncer Turizm Fotoğrafları Sergisinin yanı sıra Frankfurt, Hindistan, Cenova, Yunanistan ve Acara Özerk Cumhuriyeti’nin destinasyon sunumları olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gastronomi Kongresi, Gastronomi Kongresi izmir, gastronomi turizmi, Gastronomi Turizmi Kongresi, İzmir fuar, Travel Turkey, Travel Turkey İzmir, Travel Turkey İzmir Fuarı, Türsab, TÜRSAB Fuarcılık,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları