Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir 2010 sona erdi

13 Aralık, 2010 | 19:14

9 – 12 Aralık 2010 tarihlerinde gerçekleşen Travel Turkey İzmir 2010 sona erdi.

Seyahat Acentaları, Tur Operatörleri, Toplantı, Organizasyon, Kongre Turizmi, Turizm Tanıtma Büroları ve Organizasyonları, İş ve Kongre Turizmi, Sağlık – Termal & SPA Turizmi, Spor Turizmi, Aktif ve Macera Turizmi, Eğitim ve Kültür Turizmi, Tatil Köyleri, Bankacılık, Sigorta ve Denetim Hizmetleri, Medya, Oteller, İletişim Hizmetleri, Turizm Eğitimi ve Dil Okulları, Turizm Taşımacılığı Firmaları, Hava Yolları Firmaları, İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, Belediyeler, Turizm Dernek ve Birlikleri, Sektörel Yayınlar, Restoranlar ve Kafeler, Araç Kiralama Firmalarının katıldığı Travel Turkey İzmir 2010 fuarı sona erdi.

İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleşen Travel Turkey İzmir 2010 – Turizm Fuar ve Konferansı, yurt içi ve yurt dışından turizm temsilcilerini İzmir’de buluşturdu.

İZFAŞ, Hannover-Messe International İstanbul ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) işbirliğiyle organize edilen fuara, 16 ülkeden 500’ün üzerinde firma katıldı.

Bu yıl yeni bir düzenleme ile Yeşil pasaportlu Türk vatandaşlardan vize istemeyen Yunanistan da Travel Turkey İzmir 2010 fuarında büyük ilgi gördü.

Midilli, Sakız, Samos adalarından çok sayıda firmanın yer aldığı Travel Turkey İzmir 2010’a, Yunanistan’ın yanı sıra Tunus, Suriye, Hırvatistan, Güney Afrika, Etiyopya, Almanya, Kosova, Makedonya, KKTC, Irak, İtalya, Ürdün, Mısır ve İngiltere’den de 36 firma katıldı.

Travel Turkey İzmir 2010 Turizm fuarı kapsamında Yunanistan, İspanya, Hırvatistan, Karadağ, Katar, Kosova, Rusya, İtalya, Mısır, Bosna Hersek, Birleşik Arap Emirlikleri ve İran’da faaliyet gösteren tur operatörleri ve seyahat acentalarından satın alıcılar ile turizm basını “Hosted Buyer Programı” adı altında katılımcı firmalarla işbirliği yapmak üzere fuara katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuar Bitti, İzmir Fuarı Sona Erdi, İzmir Uluslararası Fuar Alanı, Seyahat Acentaları Fuar, Travel Turkey Bitti, Travel Turkey İzmir, Travel Turkey İzmir 2010, Travel Turkey İzmir Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları