Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir 9’uncu kez kapılarını açıyor

19 Kasım, 2015 | 10:10

Travel Turkey İzmir Türkiye’nin turizm sektöründeki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi, 10-13 Aralık tarihlerinde kapılarını 9. kez açacak.

Türk turizm sektörünün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir, 2015 senesinde daha büyük bir alanda 1000’nin üzerinde firma ve her yıl artan yurtdışı katılımıyla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacak.

Travel Turkey İzmir, bu yıl yeni fuar alanı fuarizmir’de ziyaretçilerini bekliyor olacak. Geçen yıl 30 ülkeden 902 katılımcı ve 67 ülkeden 28 bini aşkın ziyaretçiye evsahipliği yapan fuar, bu yıl da fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini arttırmaya devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
fuarizmir, Fuarlar, İzmir fuar, Travel Turkey, Travel Turkey İzmir, Travel Turkey Izmir Fuar Kongre, Travel Turkey İzmir Fuarı, Turizm, Turizm Fuarı, yurtiçi fuar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları