Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir Fuarı üçüncü gününde

11 Aralık, 2010 | 16:36

Travel Turkey İzmir Fuarı, üçüncü gününde de ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Gelişiminde hızlı bir büyüme trendi gösteren Türkiye, turizm sektöründe son dönemlerde destinasyon ve ürün çeşitlendirmesi yönünde dikkate değer gelişmeler kaydediyor. 12 Aralık’a kadar sürecek olan Travel Turkey İzmir Fuarı; yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere ürünlerini göstermeyi hedefllerken, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çevre ülkelerden çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapıyor.

Hergün farklı bir etkinliğin yapıldığı Travel Turkey İzmir Fuar alanında üçüncü gün Sivas Belediye Başkanlığı yerel sanatçılarının konseri ve Yunan Halk dansları gösteri ile devam edecek. Bunun yanı sıra bugün gerçekleşen “Ege’nin iki yakasını birleştiren dostluk buluşması” ve Trabzon İl Kültür Müdürlüğü’nün konferansları ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Travel Turkey Fuarı’nda Yılbaşı Turları tanıtımı
Üçüncü gününde olan Travel Turkey Fuarı’nda en çok konuşulan konuların başında tarihinin yakınlığı sebebiyle Yılbaşı geliyor. Yurtiçi ve yurtdışı yılbaşı turları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görürken, acenteler de hazırladıkları farklı alternatifleri misafirlerine sunuyorlar.

Yurtiçi ve Yurtdışı yılbaşı turlarını tanıtan turizmciler, ilgiden bir hayli memnun olduklarını belirtiyorlar.

Seyahat acenteleri, 2011 yılının başından itibaren turizm sektöründe olumlu gelişmeler yaşanacağı ve sektörün verimli bir sezon geçireceğine dair sinyaller veriyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İzmir Fuar Alanı, Travel Turkey, Travel Turkey 2010, Travel Turkey İzmir Fuarı, Turizmciler Fuar, Yılbaşı Turları, Yılbaşı Yurtdışı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları