Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir Fuarı sona erdi

13 Aralık, 2011 | 17:42

Dünya turizmi, Travel Turkey İzmir Fuarı’nda buluştu. Travel Turkey İzmir Fuarı’na 638 firma katılırken, 33 ülkeden ve 51 ilden 20 bin 568 turizm profesyoneli ve son tüketici ziyaret etti.

8-11 Aralık 2011 tarihleri arasında düzenlenen fuara, zyaretçi sayısındaki artış ve yeni iş bağlantıları ile Travel Turkey İzmir sektörün yüzünü güldürdü.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen fuara ise 17 ülkeden 585 firma katılırken, 30 ülkeden ve 51 ilden 15 bin 963 kişi ziyaret etmişti.
İzmir, turizm sektörüne yeni destinasyonlar kazandıracak ve ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlayacak bir büyük organizasyona daha ev sahipliği yaptı. Hollanda’nın partner ülke, Yunanistan’ın onur konuğu ülke ve Kütahya’nın partner il olduğu, Travel Turkey İzmir 2011 Turizm Fuar ve Konferansı’na; 19 ülkeden 78’i yabancı, 50’nin üzerinde şehirden toplam 638 firma katıldı.

Fuar nedeniyle İzmir’e 33 ülke ABD, Almanya, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Ermenistan, Fas, Fransa, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İsrail, İsveç, İtalya, Japonya, Kanada, Karadağ, KKTC, Makedonya, Romanya, Rusya, Slovenya, Tayvan, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Ürdün, Venezuela ve Yunanistan’dan turizm profesyonelleri geldi. Hosted Buyer Programı kapsamında, 12 ülkeden gelen özel davetli 70 konuk, fuarın ilk iki günü gerçekleşen Matchmaking Aktiviteleri ile katılımcı firma yetkilileriyle yüzyüze görüştü. Ayrıca, uluslararası satın almacılar, fuar kapsamında düzenlenen Efes ve Meryem Ana turu ile İzmir ve tarihi bölgeleri ziyaret etme imkanı da buldu.

Düzenlendiği ilk tarihten itibaren her yıl büyümesini sürdüren, Türkiye’de ve uluslararası arenada dikkatleri üzerine çeken Travel Turkey İzmir 5. Turizm Fuar ve Konferansı; İZFAŞ, Hannover Messe International İstanbul ve TÜRSAB işbirliğiyle düzenlendi.

Hot-Affiliates Reklamları

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Almanya, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Ermenistan, Fas, Fransa, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Hırvatistan, İngiltere, Irak, İran, İrlanda, İsrail, İsveç, İtalya, İzmir fuar, Japonya, Kanada, Karadağ, KKTC, Makedonya, Romanya, Rusya, Slovenya, Tayvan, Travel Turkey, Travel Turkey İzmir, Travel Turkey İzmir Fuarı, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Ürdün, Venezuela,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları