Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir Fuarı için geri sayım başladı

22 Ağustos, 2014 | 09:53

Partner ülkenin İtalya olduğu Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı, 04 – 07 Aralık tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar alanında düzenlenecek.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. ve İZFAŞ ortaklığı ile bu yıl sekizinci kez düzenlenecek uluslararası “Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı” 04 – 07 Aralık 2014 tarihleri arasında, İzmir Uluslararası Fuar alanında gerçekleşecek.

Geçtiğimiz sene düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı, 60’ın üzerinde destinasyon, 22 ülkeden 867 katılımcı 26.487 ziyaretçiyi biraraya getirmiş ve yakalamış olduğu başarı grafiği ile dikkatleri toplamıştı.

Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı’na İtalya’ nın partner ülke olmasıyla birlikte bu yıl 900’ün üzerinde firma ve ciddi sayıda yurtiçi ve yurtdışı katılımcı gelmesi bekleniyor.

‘dan yapılan açıklamada, Travel Turkey İzmir fuarı kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da, dünyanın çeşitli ülkelerinden fuarımızı ziyarete gelecek uluslararası turizm profesyonelleri, katılımcı firmalarla işbirliği yapmak üzere fuara davet edilecektir. Gerçekleştirilen bu özel program çerçevesinde, yurtdışından gelecek olan özel delegasyonla fuar alanında stand sahibi turizmcilerimiz biraraya gelerek profesyonel bir ortamda iş bağlantıları yapmaları ve ülkenin turizm gelirlerini artıran sözleşmelere imza atmaları hedeflenmektedir” ifadeleri kullanıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 yurtiçi fuar, Fuar Haberleri, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık, İZFAŞ, İzmir Uluslararası Fuar, İzmir Uluslararası Fuar Alanı, Travel Turkey İzmir Fuarı, Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı, Turizm Haberleri, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TÜRSAB fuar, TURSAB Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları