Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir Fuarı Gala yemeği

11 Aralık, 2009 | 10:00

Travel Turkey Fuarı ”Travel Turkey İzmir Fuarı” kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı fuarın yerli ve yabancı katılımcıları için bir gala yemeği düzenledi.

Crowne Plaza’da verilen yemeğe, KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, KKTC Kültür Bakanı Hamza Ersan Saner, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Galada konuşma yapan Bakan Ertuğrul Günay, fuarın açılışından bu yana İzmir’in güzellikleriyle ilgili çok söz söylediklerini, şu anda İzmir’in gastronomik güzelliklerini daha yakından inceleyeceklerini belirtti.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy da İzmir’in Doğu Akdeniz’de etkinliğini hızla arttıracağını belirterek, fuara katılan davetliler arasında ABD, Rusya ve Yunanistan’ın turizm seyahat acenteleri birliği başkanlarının bulunmasının mutluluk verici olduğunu kaydetti.

Galada İzmir Devlet Opera ve Balesi gösteri sundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Denizli Valisi Yavuz Erkmen, İzmir Fuarı Gala Ertuğrul Günay, İzmir Fuarı Gala yemeği, İzmir Valisi Cahit Kıraç, KKTC Kültür Bakanı Hamza Ersan Saner, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Mehmet Ali Talat, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Travel Turkey İzmir, Travel Turkey İzmir Fuarı, Travel Turkey İzmir Fuarı Ertuğrul Günay, Travel Turkey İzmir Fuarı Haberleri, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
11 Aralık, 2009

01.04.2009–01.11.2009 Tarihler ara
si yaz Sezonunda Izmir Hava Alanin
dan giris yapan Yabanci Uyruklu Tu
ristlerin %90 i Izmir Sehrini görme
den Ülkelerine dönmüslerdir.Hava Al
anindan alinan Turistler Rezervasy
on yaptiklari Otellere götürülmüsle
rdir.Bulunduklari Izmir civarindan
bu Turistleri günü birlik Izmire ge
tirmenin yollarini aramak lazim.Tu
rizim Bakanligindan yardim gören Tur Operatörleri getirdikleri Turis
tleri günü birlik Izmire getirebili
rler ücretsiz veya az bir ücret kar
siligi,Izmire gelen bu Turistler hem sehri görecekler,hemde alisveri
s yapacaklar.Bundan Izmirdeki Resto
ran,Kafeterya ve alis veris yerleri
yararlanacaktir.Misafirimizde Egen
in incisi IZMIR i görecektir.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 11th, 2009 at 20:10 Ünal Özsen mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları