Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir Fuarı tüm hızıyla devam ediyor

10 Aralık, 2010 | 13:18

9 Aralık’ta başlayan sektörün profesyonelerini buluşturan Travel Turkey İzmir Fuarı ikinci gününde de ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Fuarın ilk gününde TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, KKTC Turizm, Çevre ve Kültür Bakanı Kemal Dürüst, İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç katılımlarıyla yapılan açılışın ardından düzenlenen etkinlikler de bir hayli ilgi çekiciydi.

Zagreb Turizm Ofis Müdürü Amilia Tomasevic’in “Unutulmaz Zagreb” adlı sunumunun ardından Travel Turkey, Ana Ruchner Çello performansı ve seyahat çekilişi ile devam etti.

Travel Turkey İzmir Fuarı’nda ikinci günde de Türkiye’nin turizm zenginlikleri, farklı destinasyonları yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere tanıtılmaya devam ediyor. Fuar her yıl olduğu gibi bu yıl da çevre ülkelerden çok sayıda satın alıcıya ev sahipliği yapıyor.

Travel Turkey İzmir 2010 Yurtdışı ve Yurtiçinden birçok Otel, Seyahat Acentaları, Tur Operatörleri,Turizm Taşımacılığı Firmaları, Hava Yolları Firmaları, İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, Belediyeler, Medya,Turizm Dernek ve Birlikleri, Sektörel Yayınlar, Restoranlar ve Kafeler’in katılımı ile devam ediyor.

Travel Turkey İzmir’e dünyanın birçok ülkesinden katılım

Bu yıl Travel Turkey Fuarı Yurtiçinin yanı sıra Yurtdışından gelen katılımcıların fazlalığı ile de uluslararası bir fuar olma yolunda büyük bir yol katetti. Travel Turkey İzmir Fuarına Bosna Hersek, Karadağ, Kosava, Birleşik Arap Emirlikleri,Mısır,Filistin, İran, Rusya, İspanya, İtalya, Güney Afrika, Yunanistan, Suriye ve Hırvatistan gibi dünyanın birçok yerinden katılım gerçekleşti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amilia Tomasevic, Aziz Kocaoğlu, Başaran Ulusoy, Ertuğrul Günay, Güney Afrika, İspanya, İtalya, Travel Turkey 2010, Travel Turkey İzmir, Travel Turkey İzmir Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları