Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir’de en iyi stantlar yarışıyor

10 Aralık, 2011 | 16:20

Birbirinden renkli stantlarıyla ziyaretçilerinin beğenisini toplayan Travel Turkey İzmir’de en iyi stantlar bu yıl da yarışıyor.

Birbirinden renkli stantlarıyla ziyaretçilerinin beğenisini toplayan Travel Turkey İzmir’de en iyi stantlar bu yıl da yarışıyor. İZFAŞ, Hannover Messe International İstanbul ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TÜRSAB tarafından 8–11 Aralık 2011 arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenen Travel Turkey İzmir 2011–5. Turizm Fuar ve Konferansı kapsamında düzenlenen Stant Ödülleri Yarışması, son gün yapılacak.

Büyük ilgi gören yarışma En Aktif Stant, En Otantik Stant, En İyi Stant Gösterisi, En Yenilikçi Stant, En İyi Promosyon, En Çarpıcı Stant, En Büyük Stant, En Estetik Stant ve üç de mansiyon ödüllü olacak.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hannover Messe, Hannover Messe International, Hannover Messe International İstanbul, İzmir, Travel Turkey, Travel Turkey İzmir, Travel Turkey İzmir' de stantlar yarışıyo, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları