Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey İzmir 2010 yarın başlıyor

08 Aralık, 2010 | 13:47

Sektörün önemli etkinliklerinden olan Travel Turkey İzmir 2010 yarın başlıyor.

9-12 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Travel Turkey İzmir 2010- Turizm Fuar ve Konferansı, dünyanın ve Türkiye’nin farklı destinasyonlarından sektörün profesyonellerini buluşturacak.

Türkiye’nin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çevre ülkelerden çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacak.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen ve geçtiğimiz yıl aralarında Almanya, Yunanistan, İngiltere, Suriye, Tayland, Tunus, Bosna Hersek, Hindistan, Slovakya, Brezilya ve KKTC’nin de bulunduğu 17 ülkeden 435 firmayı katılımcı olarak ağırlayan fuarı, 36 ülkeden 14.829 kişi ziyaret etmişti.

Travel Turkey İzmir 2010’da ise 20’ye yakın ülkeden 500’ün üzerinde firma katılımcı olarak yer alacak.

Yeni bölümler ve uluslararası katılımcılar ilgi çekecek

Düzenlendiği ilk tarihten itibaren her yıl büyüyen Travel Turkey İzmir’de bu yıl “Butik Oteller”, “Macera, Spor, Dalış Turizmi” ve “Sağlık Turizmi” gibi yeni özel bölümler de yer alacak. Ordu ve Osmaniye’nin “Partner İller”, Zagreb’in (Hırvatistan) “Uluslararası Partner İl” olarak yer alcağı fuarda Tayland, Makedonya, Libya, Irak, Tanzanya ve Etiyopya gibi ülkeler ve Doğu Anadolu, Serhat, Karacadağ ve Kuzeydoğu Kalkınma Ajansları da ilk kez katılımcı olarak yer alacaklar.

Dünyanın ve Türkiye’nin farklı destinasyonlarını başta İzmir halkı olmak üzere çevre illerden seyahat severlerle de buluşturacak olan fuarın, tüketiciye yönelik olan son iki gününde katılımcı firmalar tarafından düzenlenen etkinlikler, yemek sunumları, çekilişler ve özel dans gösterileri bu yıl da devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İzmir Travel Turkey 2010, İzmir Turizm Fuarı, Travel Turkey, Travel Turkey Fuarı, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları