Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey Fuarı’na sürpriz katılımcı

08 Aralık, 2009 | 15:43

Travel Turkey Fuarı Türkiye için oldukça önemli Turizm fuarlarından birisi olan Travel Turkey Fuarı’nda bu yıl sürpriz bir katılımcı yer alacak.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, İZFAŞ ve Hannover-Messe International Istanbul işbirliğinde bu yıl üçüncüsü organize edilecek Travel Turkey Fuarı, 17 ülkeden 430 firma katılımıyla 10 Aralık günü gerçekleşecek.

Fuara Ermenistan Seyahat Acenteleri Birliği’nin de açacağı stantla katılacağı, ayrıca fuar kapsamında düzenlenecek konferansta Ermenistan-Azerbaycan-Gürcistan ortak turizm destinasyonuyla ilgili sunum yapılacağı açıklandı.

İZFAŞ’tan edinilen bilgiye göre, önceki yıllarda İzmir’de düzenlenen fuarlara ziyaretçi olarak katılım sağlanan Ermenistan’dan ilk kez kurumsal bir katılım olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ermenistan Seyahat Acenteleri Birliği, Ermenistan Travel Turkey Fuarı, Ermenistan-Azerbaycan, Ermenistan-Azerbaycan Haberleri, İZFAŞ, Travel Turkey, Travel Turkey Ermenistan, Travel Turkey Fuar, Travel Turkey Fuarı, Travel Turkey Fuarı Ermenistan, Travel Turkey Fuarı Haberleri, Travel Turkey Fuarı Katılımcı, Travel Turkey İzmir, Turkey Fuarı, Turkey Fuarı Haber,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
08 Aralık, 2009

Memnuniyet verici Komsu Ülkelerle
sorun olmaaz,darginlik olmaz berabe
rlik olur.Beraberlikten cok güzel
seyler dogar.Türkiyemizde gecmiste
veya su an yasayan cok Ermeni komsu
larimiz Dostlarimiz vardir.Paylasil
mayan nedir.Sorun nedir.Iki halkin
insanlarina,birbirinizi sevin sayin
ve iliskilerinizi her zaman sürdür
ün.TEBRIKLER-TEBRIKLER

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 8th, 2009 at 19:41 Ünal Özsen mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları