Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey 2010 İzmir Turizm Fuar ve Konferansı 9 Aralık’ta başlıyor

06 Aralık, 2010 | 18:10

Turizm alanındaki en önemli etkinliklerden birisi olan Travel Turkey 2010 İzmir Turizm Fuar ve Konferansı 9 Aralık’ta başlıyor.

12 Aralık’a kadar sürecek olan Travel Turkey 2010 İzmir Turizm Fuar ve Konferansı bu yıl dördüncü kez İZFAŞ, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Hannover-Messe International İstanbul işbirliği ile organize edilecek.

İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan 2010 Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, dünyanın ve Türkiye’nin farklı destinasyonlarından sektörün profesyonellerini buluşturacak.

Seyahat Acentaları, Tur Operatörleri, Toplantı, Organizasyon, Kongre Turizmi, Turizm Tanıtma Büroları ve Organizasyonları, İş ve Kongre Turizmi, Sağlık – Termal & SPA Turizmi, Spor Turizmi, Aktif ve Macera Turizmi, Eğitim ve Kültür Turizmi, Tatil Köyleri, Bankacılık, Sigorta ve Denetim Hizmetleri, Medya, Oteller, İletişim Hizmetleri, Turizm Eğitimi ve Dil Okulları, Turizm Taşımacılığı Firmaları, Hava Yolları Firmaları, İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, Belediyeler, Turizm Dernek ve Birlikleri, Sektörel Yayınlar, Restoranlar ve Kafeler, Araç Kiralama Firmaları’nın katılacağı bu büyük organizasyon her geçen yıl daha da büyümekte. İlk düzenlendiği tarihten itiberen katılımcı ve ziyaretçi sayısını hızla arttıran Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı, 2010 yılında da daha kapsamlı ve uluslararası ziyaretçilerin yoğunluğu ile öne çıkan bir fuar olmayı hedefliyor.

Travel Turkey 2010 İzmir Turizm Fuar ve Konferansı’nda İzmir ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye’nin turizm zenginlikleri, farklı destinasyonları yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere tanıtılacak. Fuar her yıl olduğu gibi bu yıl da çevre ülkelerden çok sayıda satın alıcıya ev sahipliği yapacak.

2009 yılında 17 ülkeden 430 firmanın katıldığı fuar nedeniyle İzmir’e 36 ülke (Almanya, ABD, Azerbaycan, BAE, Brezilya, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, Çin, Ermenistan, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, İngiltere, İran, İskoçya, Katar, Kazakistan, Kuveyt, KKTC, Libya, Litvanya, Mısır, Nepal, Özbekistan, Polonya, Rusya, Senegal, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Suriye, Suudi Arabistan, Tayland, Tunus, Türkiye ve Yunanistan)’den turizm profesyoneleri geldi. Dört gün süreyle açık kalan fuarı 14.829 kişi ziyaret etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuar Otelleri, İzmir Kültür Park, İzmir Turizm Fuarı, Travel Turkey, Travel Turkey 2010, Travel Turkey 2010 Fuar, Travel Turkey 2010 İzmir Turizm Fuar ve Konferansı, Turizm Fuar, Turizm Tatil Seyahat,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
06 Aralık, 2010

Sayin TÜRSAB Yetkililerine,
Yalniz gelecek Turist sayisini
nasil cogaltiriz diye düsünmek
yetmiyor.Ic Turizm deki eksik
liklerden en mühimi Seyahat ed
enlerin Seyahat güvencesi bunu
herzaman dile getirecegim.Cün
ki acil ele alinmasi gereken
bir mevzu.Ister ilgilenin iste
r ilgilenmeyin bu konuyu ele
alincaya kadar yorumlarimda
Sizleri herzaman elestirecegim
Konu halloldugu anda Sizlere
TESEKKÜR EDECEGIM:

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 6th, 2010 at 20:10 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları