Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Turkey 2010 İzmir Fuarı’na büyük katılım

09 Aralık, 2010 | 18:31

Travel Turkey 2010 İzmir fuarı, Türkiye ve Dünya’nın birçok bölgesinden gelen profesyonel katılımcılar ile büyük ilgi görüyor.

Bugün başlayan Travel Turkey 2010 fuarı 12 Aralık’a kadar sürecek. Travel Turkey İzmir 2010-Turizm Fuar ve Konferansı’nın açılışında konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 4. kez yapılan fuarın uluslararası olma yolunda ilerlediğini, ulusal ve yerel ölçekte de büyük önem taşıdığını söyledi.

Sektörün profesyonellerini buluşturan Travel Turkey 2010 Fuarı’nda, katılımcıların düzenledikleri çeşitli etkinlikler ile de renki sahneler yaşandı.

Gazete Turizm Tatil Seyahat de Travel Turkey Fuarı’nda
Turizm Tatil Seyahat de Travel Turkey 2010 İzmir Fuarı’ndaydı. Turizm Tatil Seyahat Gazetesinin bağlı olduğu Medya Oluşum gurubu; 12 Aralık’a kadar fuar alanında 2. salon ve F112 nolu standda hazır bulunacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Fuar Otelleri, İzmir Kültür Park, İzmir Turizm Fuarı, Medya Oluşum, Travel Turkey, Travel Turkey 2010, Travel Turkey 2010 Fuar, Turizm Tatil Seyahat,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
ahmet
09 Aralık, 2010

gerçekten iyi bizde bugün oradaydık resim galeri koyarsanız daha güzel olabilir

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 9th, 2010 at 19:29 ahmet mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları